saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler antalya alanya manavgat

Saç Ekimi Sonrası Ağrı Oluşur mu

FUE yöntemi ile yapılan saç ekimi sonrası ağrı oluşur mu, bu ve benzeri sorunlar yaşanır mı? Saç nakli yaptırdınız ve sonrasında ağrı olup olmayacağını merak ediyorsanız, genellikle ağrı oluşmaz. Fakat ağrı olursa eğer küçük ve önemsiz derecelerde yer alacaktır. Bu da ya ilk gece ya da ilk birkaç gün içerisinde oluşmaktadır. Ağrı kesiciler doktorunuz tarafından verilmektedir. Bu sayede durumun daha büyük ve sizin için sancılı bir dönem oluşturmasının önüne geçilmektedir.

Fue saç ekimi sonrası ağrı oluşmakta mıdır?

Saç Ekimi Sonrası Ağrı Oluşur muHastanın sıhhati, bakımı, keyfi, zindeliği başlıca önem verdiğimiz konulardır. Bunlar kritik ayrıntılardan birkaçı olduğu için,Fue tekniği ile çalışıyoruz. Hastanın operasyon sırasında acı hissetmemeisi için gayret göstermekteyiz. Ayrıca ne kadar saç kökünün, ne kadar sıklıkla ekileceği konusunda ön çalışma yapılması şarttır. Saç ekimi sonrası ağrı hissetme konusu çok merak edilmektedir. Bu konu hakkında da detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz!

Kaş ekimi sonrası yaşananlar!

Kaşlardaki dökülmeler, toplumsal olaylara da bağlı olabilmektedir. Bu tür kaş dökülmelerinin sebepleri oldukça fazladır. Ayrıca zarar gören kaşlardaki boş kalan kısımlarda ufak cerrahi operasyonlar ile telafi edilebilmektedir. Operasyon etkileri doktor önerilerini dinlerseniz kısa sürede geçmektedir. Aşırı dökülme yaşayan hastaların kaş ekimi yaptırması en mantıklı çözümdür. Saç ekimi sonrası olası komplikasyon ihtimalleri kaş ekiminde daha azdır.

Yanıklar, bazı cilt rahatsızlıkları, gibi sorunlar sizde mevcutsa, ense köklerinizdeki dirençli ve ekildikleri bölgede kolayca dökülmeyen bu adeta askerleri kullanarak, eski ihtişamınıza kavuşabilmeniz için yardımcı olmaya hazırız. Kişinin istekleri, bilimin ulaşabileceği anatomik sınırlar, bölgeye nakledilecek kaşların sayısını değiştirmektedir. Bununla birlikte, çoğu zaman şu andaki durumunuzdan daha ileri gidebileceğini unutmayın. Bu kaş ekimi tekniğinin detaylarını bizden hemen öğrenebilirsiniz. Bu tür konularda pek çok sorum var cevaplayabilir misiniz gibi sorulara yanıt bulmak için bizlerden randevu alabilir ve ziyaret edebilirsiniz. FUE yöntemi ile yapılan  saç ekimi sonrası ağrı hissetmeme konusu kaşlar için de geçerlidir.

Hair-MED hakkında kısa bilgi!

Antalya merkezli bir sağlık kuruluşuyuz. Hair-MED on yıllardır sektöre hizmet vermektedir.