kaş ekimi antalya alanya

Kaş Ekimi

Kaşlarında dökülme olan, bu problemi yaşayan insanlar, sevdikleri tarafından uyarılıyor ve “Kaşlarında küçük bir çalışma yaptırmalısın, kesinlikle daha güzel görünürsün” şeklinde cümleler kuruyor, bu tip şeyleri duyuyorsanız işleme başlayın! Kaşlarınız için bir şeyler düşünme zamanı! Kaşları gür olan kişiler bile kaşlarının bir bölgesinde minik dökülmeler görmektedir. Kaşların kaşınması da bir sorundur. Ayrıca yüzünüzü yıkarken ya da banyo yaparken elinize birkaç kaş gelmektedir. Kaş dökülmesi yaşanırsa moraliniz bozuluyor olabilir. Bu süreçte kaşlarınızın kalmama korkusu sizi esir alıyor olmaktadır. Bu duruma artık bir “dur” demek gerekir. HAİR-MED firmamızın internet sitesini mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Firmamızda kaş ekimi FUE yöntemi ile yapılıyor.

Fue yöntemi kaş ekimiFue kaş ekimi

Tekniği de kaş ekimi gibi, saçlarınızda oluşacak boşlukları %100’e yakın verimlilik derecesinde ekim işlemlerini tamamlayabileceğimiz, harika bir yöntemdir. Ense bölgesinden alınan saç kökleri küçük bir seviyeye kadar küçültülürler. Bant yardımı ile bu kökler alınır. Daha sonra ise kökler tek tek kaş diplerine ekilmektedir. Bu işlem deriye hasar vermeyecek şekilde ortalama 30 derecelik açı ile ekilmektedir. Günlük 1.000-2.000 arasında çalışma yapılır.

Ekim operasyonu hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.  Görünümlerinin bu kadar hızlı değişmesinden endişe duyacak kişler de olmaktadır.  Hekiminiz ile bu konuyu görüşün, gerekirse psikolojik danışmanlık alın! Birkaç seansta sorunlarınız çözülecektir. Bütün işlemler ise bir kaç hafta içinde bitecek yeni görünümünüze kavuşacaksınız. Kaş ekimlerinde sorun çıkma ihtimali çok düşüktür.

FUE tekniği araştırmaları

Bazı kişiler fue tekniğini araştırırken, “kaş ektireceğim fakat yara, iz gibi ciddi riskler var mıdır?” şeklinde soru işaretleri olabiliyor. Yani uzman ve deneyimli hekim tarafından bu çalışmalar yapılırsa eğer, bu tür riskleri yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Buna ek olarak sizlere ne şekilde hareket etmeniz, nelere karşı duyarlı olabileceğiniz gibi konularda bilgiler verilmektedi. Bunlara tam olarak uyduğunuz sürece ortaya sorun çıkma ihtimali yok denecek kadar azdır. Son bir bilgi, FUE yöntemi ile yapılan kaş ekimi de ağrısızdır.

FUE yöntemi ile kaş ekimi yapmak isteyen hastalarımız bize ulaşabilirler. Tedavi yöntemi ağrısızdır. Antalya’da bulunan sağlık merkezimiz sayesinde kaş ekimi tedavisi olabilirsiniz. Ayrıca tedavi sürecinde tatil yapmanın keyfini de çıkarabilirsiniz. Hair-MED, yıllardır sektöre hizmet eden bir firmadır ve tıbbi yenilikleri takip etmektedir.